Konta i usługi

Konta i usługi

Zaloguj się na swoje konta usług internetowych z urządzenia, aby uzyskać do nich łatwy dostęp, gdy jesteś poza domem. Możesz na przykład zintegrować kontakty z konta Google™ z kontaktami w książce telefonicznej, aby wszystkie znajdowały się w jednym miejscu. Możesz zalogować się do nowych usług online ze swojego urządzenia oraz ze swojego komputera.

Konto Google™

Posiadanie konta Google™ jest kluczem do korzystania z wielu aplikacji i usług na urządzeniu z systemem Android™. Konto Google™ jest niezbędne, jeśli chce się na urządzeniu korzystać z aplikacji Gmail™ , a także jeśli chce się rozmawiać ze znajomymi za pomocą usługi Hangouts™ oraz synchronizować aplikację kalendarza w urządzeniu z Kalendarzem Google™. Konto Google™ jest także potrzebne do pobierania aplikacji oraz gier, muzyki, filmów i książek z usługi Google Play™.

Konto Microsoft® Exchange ActiveSync®

Urządzenie można zsynchronizować z firmowym kontem Microsoft® Exchange ActiveSync®. Pozwoli to na łatwy dostęp do firmowych wiadomości e-mail, kontaktów i zdarzeń kalendarza.

Konto Facebook™

Facebook™ to usługa sieci społecznościowej, która łączy Cię ze znajomymi, rodziną i osobami z pracy na całym świecie. Skonfiguruj usługę Facebook do działania w urządzeniu, aby pozostać w kontakcie, znajdując się w dowolnym miejscu.